Kliknij! Mendelson Galeria O nas Kontakt


Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego Domu Weselnego, którą swoją działalność rozpoczął w 2012r. Prowadzony jest przez przez spółkę rodzinną, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować ciepłą atmosferę oraz miłą obsługę.

"Mendelson" znajduje się w miejscowości Mełgiew na trasie Świdnik - Mełgiew - Łęczna. Obiekt usytuowany jest w malowniczej okolicy z dala od zgiełku większych miast, jednocześnie na tyle blisko Lublina, Świdnika i Łęcznej by swoją ofertę skierować do mieszkańców, firm i instytucji z tych miejscowości. Dużym atutem jest dogodny dojazd i bezpieczny, duży parking.

Organizujemy:
- wesela, komunie, chrzciny, bale studniówkowe, bale gimnazjalne, zabawy andrzejkowe, zabawy sylwestrowe, przyjęcia urodzinowe, bankiety, konsolacje (stypy)

W naszym obiekcie znajdują się:
- klimatyzowana sala na około 250 osób, wydzielona część sali do tańca, stół wiejski, scena dla zespołu muzycznego, kuchnia z nowoczesnym wyposażeniem, stół z kawą i herbatą

W otoczeniu obiektu znajdują się:
- zadaszony taras zewnętrzny przylegający do sali weselnej, murowany grill, zagospodarowane tereny zielone, fontanna, stoliki, krzesła, ławeczki, parking dla samochodów

Wszelkie prawa zastrzeżone, Mendelson®